Witamy w Ergonomic Stool

Nasze specjalizacje to Wasze zdrowie.

Jesteśmy specjalistami ortopedii oraz fizjoterapii, którzy swoją pasję zawodową oraz doświadczenie postanowili przełożyć na ergonomię pracy siedzącej.

Zajmujemy się tworzeniem indywidualnie dopasowanych foteli dbających o komfort i zdrowie użytkowników.

Produkt posiada ochronę Urzędu Patentowego na terenie całej UE.

DLACZEGO MY

CECHY SIEDZEŃ

GŁÓWNY NADZÓR

Sulaiman Kraiz, M.D.
Sulaiman Kraiz, M.D.

4 Reviews

Dr. Ewa Liberska-Trzeciak Kleszczewo
5

Stołek ergonomiczny w kolorze dopasowanym do unitu, użytkuję od 2 lat. Jest idealnie dopasowany do wzrostu lekarza, a podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa podnosi komfort użytkowania. Siedzisko jest miękkie wygodne. Trzeba nauczyć się, że ruchomość siedziska je we wszystkich kierunkach, co umożliwia pochylanie się razem z ciałem. Polecam

Dr. Kalina Potoczek- Wałbrzych
5

Krzesło bardzo dobrze się sprawdza, nie drętwieją nogi, nie boli kręgosłup. Siedzi się wygodnie, bardzo ergonomiczne krzesło.

Dr. Sebastian Sięka Zakopane
5

Firma Medi Koll bardzo sprawnie działająca . Miłym zaskoczeniem była możliwość przetestowania krzesła typu siodło przed zakupem. Na wstępnie Pan ustalił wszystkie parametry indywidualnie pod klienta: waga, wzrost, kolor tapicerki. wysyłka ekspresowa i miałem idealne siodło do testów. Po jednym dniu pracy widziałem, że jest to krzesło dla mnie. nie zamienię na żadne inne. Ergonomia, jakość wykonania i normalna cena. To jedne z zalet, ale najważniejsze jest działanie zdrowotne. Polecam dla wszystkich z problemami kręgosłupa i żylakami. Krzesło wymusza właściwą postawę przy pracy oraz nie uciska podudzia i eliminuje mrowienie i drętwienie kończyn.

Robert
5

Stołek naprawdę spełnia swoją rolę. Niesamowita wygoda pracy.

Write a Review